O firme Seachem

Seachem

Značka Seachem Laboratories patrí medzi najpredávanejšiu akvarijnú chémiu vôbec. Jedná sa o špičkové prípravky, ktoré často nemajú konkurenciu. Dôvodom je neustáli vývoj nových a existujúcich produktov v našich laboratóriách. Aj preto sa prípravky značky Seachem pravidelne umiestňujú na popredných priečkach v súťažiach o najlepšie produkty určené pre morskú a sladkovodnú akvaristiku. Hoci sú všetky naše prípravky na špičkovej úrovni, tak sú tiež cenovo dostupné. Je to z dôvodu toho, že si zakladáme na koncentrácii našich výrobkov. Zjednodušene nenakupujete prípravky zmiešané s vodou, ale koncentrované produkty, ktoré Vám vydržia o mnoho dlhšie. Naše prípravky sú vďaka neustálemu vývoju veľmi účinné, takže postačuje dávkovanie v malom množstve.

1

Každý výrobok bol vyvinutý v laboratóriách firmy Seachem. Nejedná sa však na rozdiel od konkurencie Iba o chrlenie výrobkov. Prevažná väčšina z nich funguje na úplne iných chemických princípoch ako výrobky konkurencie a čo je podstatné - fungujú lepšie!

2

Zakladáme si na vysokej koncentrácii svojich výrobkov, Ktoré potom vydržia ďaleko dlhšie. Napr. Seachem Prime 250 ml vydrží 10x dlhšie ako konkurenčné prípravky na úpravu vody vďaka 10x nižšiemu dávkovaniu. Cenová úspora je tak výrazná.

3

Je pre nás dôležité vzdelávať svojich zákazníkov a o svojich produktoch oznamovať úplne všetko. Len kombináciou kvalitného produktu a znalostí, môžete dané prípravky čo najlepšie používať a možno dosiahnuť dokonalého výsledku.

4

Všetci biológovia pracujúci v laboratóriách Seachem sú zároveň zapálenými akvaristi a svoje poznatky tak získavajú v práci aj doma po nej.